Učenci 6. in 7. razreda smo se v januarju odpravili na Pohorje v zimsko šolo v naravi. Nastanili smo v domu Planinka, kjer smo imeli lepe sobe, dobro hrano, možnost druženja s sošolci. Ves čas bivanja so lepo skrbeli za nas, da nam je bilo lepo in poučno, še posebej zame, ki sem to doživela prvič. Seveda pa smo šli z namenom, da se srečamo s smučanjem in se naučimo spuščati po belih strminah. Učitelji so bili zelo prijazni in potrpežljivi. Od tega da smo stopili na smučke, pa vse do spusta po strmini. Čeprav sem bila več na zadnjici kot na nogah, sem se zelo zabavala. Uživali smo, se nasmejali, predvsem pa izgubili strah pred strmino in se vsi spustili v dolino. Verjamem, da bo marsikdo izmed nas še šel smučat.

Nuša Moravec